Casinha De Gcr Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 1-slaapkamer Casinha De Gcr Villa Governador Celso Ramos ligt binnen 25 minuten wandelen vanaf het Palmas Beach en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
Gasten Fort Santa Cruz de Anhatomirim 2 km verderop vinden en het centrum van Governador Celso Ramos binnen 5 minuten te voet bereiken. De villa is op 30 minuten wandelen vanaf Gancho de Fora-strand en op een paar stappen verwijderd van het Calheiros-strand gelegen.
De gesitueerde in Governador Celso Ramos Casinha De Gcr Villa biedt uitzicht over het strand aan.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van het vakantiehuis. Claudir Restaurante & Lanchonete serveert Braziliaanse specialiteiten en ligt op 300 meter afstand.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz58 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in strand Casinha De Gcr Villa?
Gasten van strand Casinha De Gcr Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke restaurants in de buurt van strand Casinha De Gcr Villa kun je aanbevelen?
Gasten van strand Casinha De Gcr Villa kunnen eten in Claudir Restaurante & Lanchonete restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in de villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in strand Casinha De Gcr Villa?
Gasten die in strand Casinha De Gcr Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Palmas Beach en het Gancho de Fora-strand bereiken, die respectievelijk binnen 25 minuten wandelen vanaf de accommodatie en op 2 km afstand liggen.